Nest Bank

Bank Nest, znany wcześniej jako Smart Bank, to marka znanego od dawna w Polsce FM Bank’u, założonego w 1994 roku przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczość. od listopada 2016 markę Smart Bank zastąpiła marka Nest Bank. Za twórcę banku uważa się Sławomira Lachowskiego – założyciel mBanku, który uczynił z FM Bank’u całkowicie internetowy bank znany dziś jako Nest Bank. Obecnie Minister Finansów ocenia wiarygodność biznesową Nest Bank’u na 7/10 czyli wysoko.

Oferta Nest Banku

Konta osobiste – indywidualne rachunki rozliczeniowe to podstawowe produkty w wielu bankach, również i w tym. Konto takie pozwala na szybkie transakcje, możemy ustawić też przelewy stałe. Karty płatnicze umożliwiają natomiast płatności bezgotówkowe oraz na wybranie pieniędzy z bankomatu;

Nest Bank w swojej ofercie posiada konta osobiste:

  1. Nest Konto – to rachunek za bezwarunkowe 0 zł z bezpłatną kartą wydawaną do konta. Do tego klienci nie płacą za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz mogą za darmo wpłacać gotówkę w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet.

Sprawdź ranking konto osobistych bankowego marketu

  1. Biznest Konto – Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe.
nest-bank

Kontakt z Nest Bankiem

Adres siedziny:
ul. Wołoska 24
00-675 Warszawa

 Infolinia Nest Banku:
801 800 188
22 438 41 41
7.00-24.00 poniedziałek-sobota
8.00-20.00 niedziela

2
Dodaj komentarz...

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
pseusaBerIsolley Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pseusaBer
Gość
pseusaBer
Isolley
Gość
Isolley

https://hcialischeapc.com/ – cialis tablets for sale