Ocena banku (5 / 1)
 ING Bank

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Rozbudowana sieć 440 placówek, ponad 770 bankomatów i 650 wpłatomatów, szeroka oferta kart płatniczych oraz internetowy dostęp do kont osobistych i firmowych stanowi nowoczesna ofertę i platformę współpracy z pozostałymi podmiotami Grupy ING. Klienci mają dostęp do usług banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ING Bank Śląski rozwija i umacniania pozycję w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Bank oferuje szeroki zakres usług bankowych świadczonych na rzecz klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Ponadto poprzez pozostałe podmioty zależne Grupa ING prowadzi działalność maklerską, pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, wynajmu nieruchomości, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz świadczy inne usługi finansowe.

W ofercie dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców znajdują się zarówno produkty oszczędnościowe jak i kredytowe. Klienci banku mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych – dzięki systemowi bankowości elektronicznej mają przez całą dobę dostęp do konta z komputerów (ING BankOnLine), a także urządzeń mobilnych takich jak nowoczesne telefony czy tablety (ING BankMobile oraz ING BusinessMobile). Z myślą o klientach powstał program bankujesz-kupujesz, w ramach którego osoby korzystające z produktów i usług banku zbierają punkty, które mogą wykorzystać przy dokonywaniu atrakcyjnych cenowo zakupów towarów z katalogu programu.

Oferta ING Banku Śląskiego

Konta osobiste – indywidualne rachunki rozliczeniowe to podstawowe produkty w wielu bankach, również i w tym. Konto takie pozwala na szybkie transakcje, możemy ustawić też przelewy stałe. Karty płatnicze umożliwiają natomiast płatności bezgotówkowe oraz na wybranie pieniędzy z bankomatu;

ING Bank Śląski w swojej ofercie posiada konta osobiste:

  1. Konto Direct z Moim ING
  2. Konto Mobi z Moim ING – dla osób młodych do 26 roku życia. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę płatniczą Visa Zbliżeniową, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING, 0 zł za wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem), 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia, 0 zł za nielimitowaną ilość przelewów między kontem oszczędnościowym a osobistym – jednym klikiem w aplikacji Moje ING, 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez internet, 0 zł za wpłaty kodami BLIK we wpłatomatach – już od 10 zł (telefonem).

Sprawdź ranking konto osobistych bankowego marketu

 

Konto Firmowe :

  1. Konto Direct dla Firmy

Szybka gotówka ING Banku to nawet 60 000 zł. Środki można przeznaczyć na dowolny cel. Nawet do 8 lat kredytowania!

Logo ING Bank

Kontakt z ING Bankiem Śląskim

 

Adres siedziby:
ING Bank Śląski
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

 Infolinia ING Banku Śląskiego:
801 222 222
+48 (32) 357 00 69

3
Dodaj komentarz...

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
zodgimizodgimiKasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zodgimi
Gość
zodgimi
zodgimi
Gość
zodgimi
Kasia
Gość
Kasia
Ocena banku :
     

Konto za free, apple pay i blik jest nie ma do czego się przyczepić – jestem bardzo zadowolona z ING 🙂