Strona Główna > Lista banków > Bank Millennium

Ocena banku (5 / 1)
 Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we wszystkich segmentach rynku finansowego. Znajomość polskiego rynku finansów zbudowaliśmy na wieloletnich doświadczeniach w obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, uzupełniamy ją wiedzą i międzynarodową praktyką w dziedzinie finansów wnoszoną przez Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) – największy komercyjny bank w Portugalii, który jest strategicznym udziałowcem Banku.

Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, Bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając tym samym swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji.

Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Oferta Banku Millennium

Konta osobiste – indywidualne rachunki rozliczeniowe to podstawowe produkty w wielu bankach, również i w tym. Konto takie pozwala na szybkie transakcje, możemy ustawić też przelewy stałe. Karty płatnicze umożliwiają natomiast płatności bezgotówkowe oraz na wybranie pieniędzy z bankomatu;

Bank Millennium w swojej ofercie posiada konta osobiste:

  1. Konto 360° – Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.
  2. Konto 360º Student – Konto 360° Student to Konto za darmo, dostępne 24/7. 0 zł za prowadzenie konta, kartę do konta, wypłaty z bankomatów, przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne, przelewy na e-mail lub telefon, realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty.

Sprawdź ranking konto osobistych bankowego marketu

Konta Oszczędnościowe służą do pomnażania swoich środków, możliwość dopłacania drobnych kwot w każdej chwili oraz możliwość wycofania części lub całości kapitału bez utraty odsetek dają kontom oszczędnościowym przewagę nad lokatami bankowymi.

Bank Millennium posiada w swojej ofercie promocyjne konto oszczędnościowe profit oprocentowane 2.7% w skali roku.

Jeżeli potrzebne Ci są dodatkowe środki możesz skorzystać z Kredytu Gotówkowego Banku Millennium z niskim RRSO tylko 7.68% w skali roku.

Bank Millennium w swojej ofercie posiada również Kredyty Hipoteczne z marżą już od 0.99% oraz okresem kredytowania do 35 lat.

Karta Kredytowa w Millennium Bank to szeroki wybór kart kredytowych, 5% rabat na zakupy, szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych, okres bezodsetkowy do 51 dni.

bank-millennium

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

 Infolinia Banku Millennium:
801 331 331
+48 (22) 598 40 40 (również z zagranicy)

2
Dodaj komentarz...

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
zodgimiKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zodgimi
Gość
zodgimi
Karolina
Gość
Karolina
Ocena banku :
     

Super bank! super appka nigdy nie na nim nie zawiodłam 😀