Do 300 zł bonusu i 2.5% na Koncie Oszczędnościowym za założenie eKonta w mBanku

Promocja ważna do 31.03.2019

Ruszyła kolejna promocja mBanku. W zamian za założenie konta i wykonaniem 5 płatności kartą, otrzymamy 100 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie do biedronki. A jeśli na nasze konto zaksięguje się wpływ z innego konta w innym banku otrzymamy kolejne 150 zł.  W sumie 300 zł.

mBank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów w mBanku nie wyklucza z możliwości udziału w promocji. Produkty w Orange Finanse również.

 

 

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Należy pamiętać, żeby dane (zwłaszcza adres e-mail) były identyczne na stronie promocji oraz we wniosku. Na dole zamieszczam krótką instrukcje krok po kroku.

1) Rejestracja na stronie Organizatora Promocji

W pierwszym etapie musimy się zarejestrować na stronie Organizatora promocji.

2) Potwierdzenie adresu e-mail

W tym kroku potwierdzamy adres mailowy, po zalogowaniu się do swojej skrzynki pocztowej klikamy LINK AKTYWACYJNY

3) Załóż Konto

Po kliknięciu w link zostaniemy przekierowani na stronę Organizatora promocji, następnie klikamy ZAŁÓŻ KONTO

4) Wypełnienie wniosku o konto

W ostatnim etapie wypełniamy wniosek o konto na stronie Banku.

Wnioskować możemy do 31.03.2019, natomiast samo zawarcie umowy może nastąpić do 15.04.2019. Umowę z Bankiem możemy zawrzeć na dwa sposoby :

  • Przez wizytę Kuriera
  • Lub w Oddziale mBanku (tylko należy powiadomić pracownika, że chodzi nam o finalizacje wniosku składanego przez internet, a nie składania nowego wniosku w oddziale) bo wtedy premie dostanie pracownik, a nie my.

Warunki promocji

Zgodnie z regulaminem do 31.05.2019 powinniśmy wykonać co najmniej pięć płatności kartą lub BLIKiem (stacjonarnie bądź internetowo) na dowolne kwoty. I… tyle!

O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas mailowo do 24.06.2019. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Bonus, czyli 100 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w Biedronce, zostanie przekazany do 30.06.2019.

Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”

W tej promocji oprócz eKonta, czyli konta podstawowego, musimy założyć konto oszczędnościowe „Moje cele”. Pierwsze 100 zł otrzymamy, jeśli w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta. Otrzymamy na nie wpływ z innego konta w innym banku na min. 1 000 zł oraz dokonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę ( w sklepach lub internecie) do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Najprościej przelać sobie ten tysiąc złotych z naszego innego konta w innym banku, chodzi tylko o sam fakt tego wpływu. Pózniej możemy z powrotem przelać sobie te środki na nasze konto.

Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo otwierając konto 01.03 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 08.03, a 5 transakcji wykonać w kwietniu. Do zgarnięcia drugiej nagrody wymagane jest natomiast zapewnienie wpływu i wykonanie transakcji w maju.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Co ciekawe oprócz premii w gotówce mBank oferuje nam podwyższone do 2,5% oprocentowanie dla kwoty do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje cele”. Oprocentowanie będzie obowiązywać do 30.09.2019, ale tylko w tych miesiącach, w których więcej dopłacimy do konta, niż wypłacimy. Bank będzie bowiem sprawdzał na koniec miesiąca, czy na koncie jest co najmniej 100 zł więcej, niż było w poprzednim.

 

Ile kosztuje eKonto?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł (więc zdecydowanie nie warto tego robić :)).

Przydatne dokumenty

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
IsolleyKrisWerabankowymarket.pl | adminWera Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Isolley
Gość
Isolley

http://hcialischeapc.com/ – cialis online prescription

Kris
Gość
Kris

No i konto założone 😀 Witaj mBank

Wera
Gość
Wera

A co jeśli podałam we wniosku adres mailowy na który nie mogę się zalogować, i odebrać linku. Nie pamietam hasła 🙁

Monika
Gość
Monika

No i założyłam – teraz czekam na premię 🙂

Tomekk
Gość
Tomekk

mBank to dobry bank tylko by ten wośp wyrzucili z bankowości