350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi w prostej promocji BNP Paribas!

Promocja ważna do 14.12.2020

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć aż 385 zł premii! 350 zł otrzymamy w gotówce, a 35 zł w formie kodu umożliwiającego skorzystanie z jednego eBooka lub Audiobooka w serwisie Legimi. Co najważniejsze: warunki promocji są niesamowicie proste do spełnienia!

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.12.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 27.12.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi

Tytułowa nagroda podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli kod o wartości 35 zł do wykorzystania na eBooka lub audiobooka w serwisie Legimi, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie 🙂

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) w styczniu oraz
  • wykonanie min. 1 przelewu (przez GOonline lub GOmobile) również w styczniu

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

W warunku dotyczącym przelewów chodzi natomiast o zwykłe przelewy elixir np. na swoje konto w innym banku.

Trzecią nagrodę, czyli ponownie 100 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lutym 2021:

  • wykonanie min. 4 przelewów (przez GOonline lub GOmobile)

Zasady są te same, co w styczniu, czyli banalne 🙂

Co z ostatnią nagrodą? 150 zł zgarniemy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie w marcu 2021:

  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji bezgotówkowych warunki są te same, co wcześniej, czyli wykonujemy najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 20.01, 18.02, 22.03 oraz 22.04.2021. Aby odebrać premię w gotówce będziemy jeszcze musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru do 23.02.2021. Instrukcję jak to zrobić znajdziemy w drugim mailu.

Kod promocyjny do Legimi trafi do nas do końca stycznia, natomiast wypłaty gotówki – do końca lutego, marca i kwietnia.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza 🙂

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Przydatne dokumenty

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
assuffdogIsolleyCheable Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
assuffdog
Gość
assuffdog

http://vskamagrav.com/ – kamagra uk next day delivery paypal 306

Isolley
Gość
Isolley

https://vsdoxycyclinev.com/ – doxycycline vet canada

Cheable
Gość
Cheable

Generic Macrobid Online RiNiSods generic cialis WenCriny Does Propecia Regrow Hair